Poznaj naszą markę

Jesteśmy polską rodzinną firmą, która istnieje od 2001 roku. Naszą specjalnością jest projektowanie oraz szycie odzieży wierzchniej, która jest głównym filarem naszej oferty. Są to głównie kurtki, płaszcze oraz kożuchy i futra. Od niedawna rozszerzyliśmy produkcję o odzież lekką (typu żakiety, sukienki, spódnice i spodnie), która idealnie dopełnia ofertę marki FAN LEATHER, a także jest dla nas nowym wyzwaniem oraz kolejnym polem, na którym możemy się sprawdzić i rozwijać nasze umiejętności.

Od początku istnienia firmy nasze wyroby cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania, świadczące o najwyższym poziomie kunsztu naszego rzemiosła. Dzięki wysokiej jakości użytych materiałów, precyzji wykończenia i ponadczasowym fasonom nasza odzież stanowi nieodłączny element garderoby na lata

Polska produkcja

Nasza cała produkcja zlokalizowana jest w Polsce. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników, co gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów. Surowce oraz wszelkie dodatki sprowadzamy od najlepszych producentów z Niemiec, Francji i Włoch oraz Skandynawii. Tworząc nasze kolekcje inspirujemy się trendami z całego świata, korzystając z profesjonalnych źródeł sprawdzonych i uznanych w światowej branży mody. Regularnie bywamy też na targach w Paryżu i Mediolanie, gdzie obserwujemy aktualne trendy w modzie, co pozwala nam trzymać rękę na pulsie oraz oferować produkt zgodny ze światowymi standardami.
Jako lider rynku Europy Środkowej i Wschodniej, stale poszerzamy naszą ofertę, dbając o zadowolenie naszych klientów, ceniących markę FAN LEATHER za elegancję, ponadczasowość i gwarancję jakości premium.

Filozofia

Filozofią naszej marki jest tworzenie produktów doskonale wykonanych, ponadczasowych i uniwersalnych. W czasach tzw. „fast fashion”, gdzie marki sieciowe oferują produkty często bardzo niskiej jakości oraz gdzie trendy zmieniają się diametralnie co kilka miesięcy- chcemy być ostoją dyskretnego luksusu, ponadczasowości oraz autentyczności. Dążymy do tego aby marka FAN LEATHER była ceniona za wyjątkowe wyczucie smaku, doskonałą jakość, oryginalne pomysły i dbałość o detal, które zdecydowanie wyróżniają pośród konkurencji.

 

Kolekcja 
DLA NIEJ

Przejdź
 

Kolekcja
DLA NIEGO

Przejdź